SON DAKİKA

Ünlü Oyuncu Oya Aydoğan, Hayatını Kaybetti

Bu haber 15.5.2016 10:25:37 'de eklendi ve 2240 kez görüntülendi.

Aort damarı yırtılan ve kaldırıldığı hastanede 12 saat süren ameliyat sonrası tedavisi yoğun bakımda uyutularak devam eden Oya Aydoğan, bu sabah hayata veda etti.

Oya Aydoğan, Hayatını Kaybetti

Aort damarı yırtılan ve kaldırıldığı hastanede 12 saat süren ameliyat sonrası tedavisi yoğun bakımda uyutularak devam eden Oya Aydoğan, bu sabah hayata veda etti.

22 dakika önce

 
 

Boğazına takılan patatesi çıkartmak isterken aort damarı yırtılan ve kaldırıldığı hastanede 12 saat süren ameliyat geçiren  Oya Aydoğan o günden bu yana uyutuluyordu.  Aydoğan, 1 hafta süren yaşam savaşını bu sabah kaybetti.

HASTANEDEN İLK AÇIKLAMA

Oya  Aydoğan'ın yaşamını yitirmesinin ardından hastaneden açıklama yapıldı. Açıklama şöyle:

"07 Mayıs 2016 Cumartesi gecesi, hastanemiz acil servisine " Akut Asendan Aorta Diseksiyonu" tanısı ile başvurmuş, ameliyat edilmiş ve sonrasında yoğun bakımımızda tedavi altına alınmış olan Sayın  Oya Aydoğan'ın sağlık durumu,  14 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 23.00 itibarı ile, artan beyin ödeminin sonucu olarak daha da bozulmuş, hastamızın tansiyon düşüklüğü tedaviye yanıt vermeyen şekilde seyir göstermeye başlamıştır. Yapılan tüm müdahalelere rağmen, maalesef hastamız 15 Mayıs 2016 Pazar günü sabaha karşı saat 07.15'te vefat etmiştir.

Kendisine Allah'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm sevenleri ve dostlarına başsağlığı diliyoruz."

OYA AYDOĞAN KİMDİR?

Ünlü sinema ve dizi oyuncusu  Oya Aydoğan 1957 yılında  Erzincan'da doğmuştur. Ortaokulu zamanının Fransız kız ortaokulu olan St. Pulchérie'de okumuş, liseye de St. Michel'de devam etmiştir. Beyazperdeye 1976 yılında giren  Aydoğan, 80'li yıllarda sahnelerde de boy göstermiştir. Türk yapımı fantastik çocuk dizisi Bez  Bebek (dizi)'te oynamıştır.1989 doğumlu Gurur Aydoğdu isimli bir erkek çocuk annesidir.

KAYNAK: http://www.sondakika.com/haber/haber-oya-aydogan-hayatini-kaybetti-8439218/

SON DAKİKA HABERLERİ
SON EKLENEN HABERLER
İLGİLİ HABERLER